Autonomní nebo PC VR? Záleží na vašich preferencích

Virtuální realita v Praze a jiných městech je dnes stále více populární. Nabízí mnoho možností jak pro zábavu, tak i obchodní účely. Zároveň se stává stále více dostupnou. Zejména díky rostoucímu počtu VR půjčoven. Ty poskytují možnost pronájmu VR headsetů, čímž umožňují vyzkoušet si virtuální realitu bez nutnosti jejího zakoupení. Velkou výhodou je, že mnohdy mají k zapůjčení jak autonomní VR headsety, tak i VR k počítači.

Volnost vs. výkon

Mezi nejnovější trendy v oblasti VR patří autonomní VR headsety, které nevyžadují připojení k počítači. Tyto headsety umožňují volnost pohybu a větší interakci v rámci virtuálního prostředí. Na druhé straně, VR headsety připojené k PC nabízejí vysoký výkon a kvalitu grafiky, což je pro některé aplikace důležité.

„Autonomní VR headsety přinášejí nový rozměr virtuální reality, kdy uživatel může plně vstoupit do virtuálního světa bez nutnosti být připojen k počítači,“ říká Zuzana Hrabalová, jednatelka a spoluzakladatelka půjčovny virtuální reality VRzazitek.cz. „Na druhé straně, VR headsety připojené k PC poskytují vysokou kvalitu a přesnost, což je důležité pro firemní aplikace.“

Chcete Steam nebo Oculus?

„Rádi bychom nabídli našim zákazníkům širokou škálu možností, aby si mohli vybrat VR headset, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Ať už je to autonomní headset pro volnost pohybu s platformou Oculus, nebo headset připojený k PC pro vysoký výkon a kvalitu grafiky. Proto jsme nedávno naši flotilu hardwaru obohatili o herní PC HP Victus 15L, na kterých máme předinstalovány hry pro platformu Steam,“ dodává Martina Sobková, technická ředitelka a spoluzakladatelka půjčovny s virtuální realitou VRzazitek.cz s tím, že součástí Steam balíčku je i nejoblíbenější VR hra Half Life:Alyx.

Dostupnější, než kdy dřív

V závěru lze říci, že autonomní VR headsety a VR headsety připojené k PC nabízejí zákazníkům odlišné zážitky z virtuální reality. Záleží pouze na potřebách a představách jednotlivce nebo firmy, zda volí autonomní volnost pohybu, nebo vyšší kvalitu grafiky a výkon. Půjčovny virtuální reality, jako je VRzazitek.cz, přinášejí širokou škálu možností pro vyzkoušení VR headsetů a umožňují zákazníkům rozhodnout se pro správnou volbu. V Praze se tak virtuální realita stává dostupnější a přístupnější pro všechny. „Virtuální realita je stále více dostupná a my se snažíme umožnit našim zákazníkům vyzkoušet si ji v co nejlepší kvalitě,“ říká Zuzana Hrabalová a Martina Sobková ze společnosti VRzazitek.cz.

Ať už tedy chcete autonomní VR, nebo VR na PC, díky půjčovně virtuální reality VRzazitek.cz si stačí jen vybrat. „Zákazníci mohou vybírat mezi autonomními VR headsety pro volnost pohybu a headsety připojenými k PC pro vysoký výkon a kvalitu grafiky. Výběr správného VR headsetu závisí na potřebách jednotlivce nebo firmy. Ty s klientem rádi probereme a pomůžeme mu s výběrem toho správného zařízení. Ať už se jedná o klienta z řad retailu či firem,“ doplňuje Martina Sobková z VRzazitek.cz s tím, že v rámci zápůjčky virtuální reality pro firmy, pak nabízí půjčovna speciální individualizované balíčky.

Pronajměte si VR brýle již dnes v naší půjčovně VRzazitek.cz!

Narozeniny, oslavy, rodinné sešlosti, zpestření volného času, zabavení dětí, společné aktivity, firemní eventy… to je jen několik důvodů, proč zákazníci využívají našich služeb.

Pokud virtuální realitu vyzkoušet, pronajměte si VR brýle již dnes a poznejte, co virtuální realita nabízí. V Praze a v Berouně navíc nabízíme možnost osobního předání. Pakliže bydlíte dál, VR vám zašleme kurýrem!

Kontaktujte nás na tel. čísle 604 160 718. Pro firemní eventy využijte tel. číslo 737 627 000. Více informací a ukázky VR her najdete na našem webu https://www.vrzazitek.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram