Obývací stěny jsou krásným zpestřením mnoha obývacích pokojů

Nejde si nevšimnout, jak obrovskou změnu zaznamenaly obývací pokoje. Tak, jak si je pamatujete z časů 20 – 30 let vzdálených se dnes rozhodně nedělají. Proč? Důvod je prostý a velmi přínosný. Dříve obývací stěny překrývaly nábytkem celou zeď. Když navíc lidé přistavěly k vedlejší stěně skříň, gauč nebo vitrínu a knihovnu, rázem byla místnost tmavá, depresivní. Proto dnešní odlehčené varianty.

Obývací pokoje, v nichž je radost pobývat

Také si myslíte, že je obývací pokoj nejvíce využívaná místnost v domě? Jde především o to, kdo v domě či bytě žije. Pár mladých lidí je vesměs v práci a venku, pak se vrací a rovnou putuje do ložnice, kde tráví i dvě hodiny před usnutím. Senioři často střídají kuchyni, jídelnu a obývák. Není nezvyklé, že tráví čas v jídelně, protože se jim z klasických židlí lépe vstává. 

Pokud máte obývací pokoj zaužívaný jako prostor pro odkládání mnoha věcí, a to do obrovské obývací stěny, poté, co si koupíte novou, bude muset spousta věcí putovat jinam. Ovšem nesmutněte. Přeberte je, to co nepotřebujete, prodejte, věnujte nebo vyhoďte. S menšími skříněmi se vám bude skutečně žít lépe. 

V obýváku zajistí moderní obývací stěny vzdušnost, eleganci, lehkost. Volit můžete z mnoha stylů, barev, materiálů, a tak si na své přijdou milovníci dřeva, betonu, skla i umělé hmoty. 

Povrchová úprava dub sonoma

Aktuálně patří k velmi oblíbeným obývací stěny v povrchové úpravě dub sonoma. Proto si také můžete koupit komody dub sonoma, kterými můžete doplnit obývací stěnu ve stejném dekoru, pokud se bez úložných prostorů skutečně neobejdete. Komody ovšem můžete umístit i na chodbu, do vstupní haly, do jídelny, ložnice a mnohde jinde. Díky různým velikostem si vybere skutečně každý.

Kompletní nabídku obývacích stěn za nízké ceny najdete na Signal-nabytek.cz.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram