Cyklo oblečení by vám mělo naprosto vyhovovat velikostně i s ohledem na počasí

Je skvělé, že díky cyklo oblečení si můžeme vyrazit na kole takřka v jakémkoli oblečení. Pokud jste otrlí, nezaleknete se deště nebo sychravého počasí, studeného větru, rádi si dáte do těla, a to i ve vedrech, kdy se pustíte do nelehkého terénu, je důležité mít spolehlivé oblečení. Jen tak se budete vždy cítit maximálně dobře.

Co by nemělo chybět v žádném šatníku cyklisty?

Lehké funkční cyklo oblečení je základem, který by měl mít skutečně každý. Dokáže odvádět pot, větrati, zajistí tělu teplo nebo ochranu před rozmary počasí. Velikostně by vám mělo „sedět“ tak, aby vás nikde neomezovalo, neškrtilo, netáhlo, bylo tak říkajíc součástí vašeho těla. 

Stejně tak vhodné je vybrat si kvalitní cyklistické ponožky, kalhoty nebo kraťasy, které vám zajistí pohodlí a ochrání intimní partie před otlačením nebo dokonce odřením. Jezdíte-li na dlouhé trasy, sedíte na kole i několik hodin denně, budou pro vás takové kalhoty k nezaplacení. 

Sbalenou někde v mini batůžku nebo brašně byste měli mít i cyklistickou bundu nebo vestu. Nemusí být silná, aby zbytečně nezabírala místo, ovšem v době, kdy hrozí výkyvy teplot, může vás zastihnout studený vítr nebo víte, že se budete vracet večer, kdy už je zima, budete za ni rádi.

Ke kvalitním patří např. oblečení ENDURA, SILVINI nebo CASTELLI. Všechno jsou to renomované značky, jejichž zboží nakupují i týmy sportovců. Silivni je česká firma, která dbá na inovace, stále své zboží zlepšuje, zdokonaluje, potěší vás i jeho design. Castelli je zase italská společnost, která je na trhu více než 100 let. 

Cyklistické nářadí vždy u sebe

Alespoň nějaké nářadí by se sebou měl mít každý cyklista, který se vzdaluje od domova. Spolehnout se můžete např. na nářadí a pomůcky Force, SKS či Topeak. 

Vše, co potřebujete, ať už mluvíme o oblečení nebo jiném vybavení na kolo, najdete na Bikero.cz. Pojďte se podívat na bohatou nabídku, příznivé ceny a vyberte si to, co vám při jízdě na kole chybí.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram