Objevte spolehlivou firmu, kde koupíte stroje pro výrobu obalů

U nás můžeme najít spoustu malých i velkých společností, které pro svůj úspěšný provoz a výrobu potřebují nejrůznější typy strojů. Pokud se poohlížíte po strojích pro výrobu obalů, nitošicích strojích, strojích pro výrobu knižních desek, luxusní potahovanou kartonáž i běžnou kartonáž atd., obraťte se na firmu Sigloch – Kolbus Praha s.r.o.

Ten správný stroj pro výrobu obalů

Společnost Sigloch – Kolbus nabízí dostatečné množství strojů tak, aby si stroj pro výrobu obalů vybral skutečně každý.

Jedním z nich je např. Kolbus AutoBox Boxer. Zajišťuje individuální klopové krabice rychle vyrobené díky jednoduché samonavigující obsluze. S jeho pomocí vyrobíte přes 100 různých krabic dle FEFCO katalogu. Nabízí flexibilní způsob výroby až 600 krabic za hodinu. Má grafický displej, který sám vede obsluhu, je tedy intuitivní a jednoduše zvládnutelný.

Líbit se vám jistě bude „Just in time“ výroba, což znamená minimální časy přestavby. Díky tomuto stroji snížíte skladové zásoby a minimalizujete dodatečné řešení objednávek, nebudete závislí na cizích dodávkách a nebudete ztrácet čas u nových objednávek, nepotkají vás neočekávané dodávky pro sníženou nebo zvýšenou produkci. AutoBox Boxer je flexibilní a mnohostranný, zajistí vždy správnou velikost obalu.

Dalšími stroji pro vaše potřeby jsou AutoBox AB, MultiNova, Sliter, Boxmaker nebo Lepička.

Spolehlivé nitošicí stroje

V nabídce společnosti jsou i nitošicí stroje. Výbornou možností je ASTERTOP, vynikající stroj, který dosahuje nové hranice rychlosti 300 taktů za minutu. Je řešením pro ty, kteří věčně nestíhají a řeší čas. Pokud chcete to nejlepší pro produktivitu a snižování nákladů, je ASTERTOP nejlepší u formátů A4 a menších. Výkon je podpořen třemi bezúdržbovými, uzavřenými převodovkami. Dvě jsou pro šicí sekci a jedna pro nakladač. Odstraňují vibrace i při vysoké rychlosti.

Podívejte se na bohatou nabídku výkonných a kvalitních strojů na sigloch-kolbus.cz. Pokud si vyberete, budete jistě spokojeni.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram