Jak si vybrat mobil, chytré hodinky či konzoli

Chcete blízké obdarovat nejlepším chytrým telefonem, herní konzolí, nebo vám rozpočet dovoluje nakoupit spíše jen drobnosti či levnější technologie?

Výběr vánočního dárku nemusí být náročný, pokud víte, kde začít hledat. Ani s málo penězi se nemusíte uchýlit k horší kvalitě.

Mobily
Mobily se dnes prodávají ve třech cenových hladinách.

Dobrý chytrý telefon koupíte za přibližně 200 eur. Na rozdíl od posledních let bude mít slušný výkon a použitelný (i když ne vysloveně dobrý) fotoaparát. Budou mu chybět některé funkce střední třídy.

Prohlédněte si přehled nejlepších levných mobilů do 200 eur
Podívejte se na recenzi vítěze výběru pro zimu 2018 – Honor 9 Lite
Podívejte se, co by nemělo chybět dobrému levnému mobilu
Prohlédněte si výběr nejlepších čínských smartphonů
Nejzajímavější jsou dnes mobily střední třídy. Za poslední dva roky se do této kategorie přesunuly také prémiové funkce a silné čipy. Zařízení za méně než 400 eur dnes nabízejí funkce a kvalitu, za které byste před pár lety zaplatili dvojnásobek.

Přehled mobilů střední třídy do 400 eur
Recenze vítěze výběru pro zimu 2018 – Huawei Mate 20 Lite
Podrobná recenze mobilu s nejlepším poměrem ceny a hodnoty Nokia 7 Plus
Podívejte se, co by nemělo chybět dobrému mobilu střední třídy
Nejdražší mobily na trhu stojí nejednou více než 1000 eur. Nabízejí bezkonkurenční výkon, kvalitu zpracování. Kvalita fotografií nejednou překonává i dražší kompaktní fotoaparáty. Jak si vybrat z nabídky, pokud nemáte omezený rozpočet?

Přehled nejlepších mobilů na trhu
Recenze vítěze výběru – iPhone XS Max
Co musí mít špičkový mobil
Konzole
Většinu herního trhu konzolí si na Slovensku rozdělily dvě firmy. Sony s konzolí PlayStation 4 a Microsoft s konzolí Xbox One. Obě se prodávají v základní i prémiové verzi.

Pokud uvažujete o nové konzoli, ale nevíte, podle čeho si vybrat, a přemýšlíte, zda nepočkat na příští generaci, připravili jsme pro vás vysvětlení současné generace konzolí a rady, zda se vyplatí čekat.

Vyplatí se koupit herní konzoli a kterou je nejlepší vybrat?
Drobnosti za málo peněz
Pokud vám v rozpočtu zbylo jen pár eur, stále můžete koupit věci, které potěší milovníky mobilů nebo jen zjednoduší život. Například dlouhý nabíjecí kabel, který vyřeší každovečerní zápas s krátkým kablíkem na nočním stolku, bude dělat radost každý den a nestojí více než deset eur.

Podívejte se na přehled drobností, které vám usnadní život a nestojí více než 20 eur
Inteligentní hodinky
Jedna z nejrychleji rostoucích kategorií produktů jsou chytré hodinky nebo náramky. Některé stojí jen pár desítek eur, jiné se tváří jako drahé hodinky za stovky eur.

Jak si vybrat správné chytré zařízení na ruku
Televizory
Nové televizory se nemusí kupovat jen před mistrovstvím světa. Pokud si chcete jeden pořídit pod vánoční stromeček, připravili jsme jednoduchý a srozumitelný návod, čeho si všímat a na co si dávat pozor.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram